0535 621 96 65 info@fibernakliyat.com Osmangazi mah. Küçük ayazma cad. No:40/A - Esenyurt/İstanbul
Parça Eşya Taşıma | FİBER NAKLİYAT

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı hizmetlerini sunan FİBER nakliyat son zamanlarda müşterilerinin tüm eşyalarını göndermesinden ziyade parça eşyalarını göndermeyi tercih etmesi firmamızın dikkatinden kaçmamıştır. Firmamız da bu konuda gerekli çalışmalar yaparak Parça ev eşyası taşıma hizmeti sağlamıştır.

Parça Eşya Taşımacılık

Ülkemizin en büyük nakliyat şirketlerinden biri olan FİBER nakliyat 2002 yılından bu yana şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Bu konuda birçok başarıya imza atan firmamız gerekli referans belgelerine sahip olmuştur. Firmamız köklü bir nakliyat şirketi olması ile beraber taşımacılık ağının Türkiye´de gelişmesine ve açılmasına yardımcı olan kuruluşlardan biridir. Özellikle karayolu yani kapıdan kapıya yapılan ev taşıma hizmetlerinde firmamız özel sistemler geliştirmiştir.

Parça Eşya Taşımacılığı

Kurumsal kimliğinden asla taviz vermeyen FİBER nakliyat bu konuda birçok insandan önemli destekler almıştır. Hiçbir nakliyat şirketi ile özel çalışmalar yapmayan yani taşeron işlemi gerçekleştirmeden nakliyat hizmetlerini sürdürmüştür. Parça eşya taşıma işleminde firmamız size her türlü konuda yardımcı olacaktır. Sizde firmamız ile çalışmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Elifoğlu Halı Yıkama
0535 621 96 65