0535 621 96 65 info@fibernakliyat.com Osmangazi mah. Küçük ayazma cad. No:40/A - Esenyurt/İstanbul
Sıkça Sorulanlar | FİBER NAKLİYAT

Sıkça Sorulanlar

Nakliyat Hizmeti Veren Firmalarda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Firma seçiminde, öneri ve tavsiyelerin önemi büyüktür. Kolay şekilde irtibata geçilmesi ve irtibat sonrasında da taşınılacak ev ile ilgili hızlı dönüşler yapması beklenir. Firmamız, uzun yıllar sektörde hizmet vermiş kurumsal çalışan firmalar arasındadır. Bu nedenle, kalite ve fiyat politikalarımız belli standartlar dâhilindedir. Firmamız nakliyat sektöründe teknik açıdan yeterli donanma sahiptir. Taşınma anından günler öncesi, gerekli tedbirler alınacaktır. Taşınma günü sağlam koli ve paket tedariki, uygun sayıda getirilecektir. Elektrik ve marangozluk işlerinden anlayan personelimiz de taşınma günü hizmet verecektir.

Eşyaların Dikkatli Şekilde Paketlenmesi

Firmamız çalışanları, eşya paketlemesi konusunda son derece tecrübelidir. Her türlü eşyayı, uygun şekilde taşıyacaklardır. Büyük dolap ve gardıropların tek parça halinde kapıdan çıkması zor olacaktır. Firmamızda görev yapan personelimiz bu konuda nitelikli elemanlardır. Dolapların sökülmesi ve taşınılan yeni evde takılması işlerini ustalıkla halledeceklerdir. Bu işler için ayrıca marangoz çağırmaya gerek duyulmayacaktır. Cam ve beyaz eşyaların nakliyesi, titizlik gerektirecek konular arasındadır. Bu konuda dikkatli davranılması önem taşır. Firmamız, aldığı sorumluluğun bilincinde hareket edecektir.

Eşya Nakliyesinde Güvenilir Hizmet

Firmamız, eşyaların kırılma ya da her türlü hasar almasına karşı, taşıma sigortası yapacaktır. Bu sayede, kırılmaya karşı oluşabilecek her türlü risk, firmamızca üstlenilmiş olacaktır. Eşyaları taşımak için uygun özellikte araçlarımız mevcuttur. Asansörlü taşıma sistemleri ile her türlü eşya taşımacılığı son derece rahat ve sorunsuz halledilecektir. Güvenilir yaklaşımlar, profesyonel hizmet kalitesi ile firmamızdan hizmet alınması tavsiye edilir.

Elifoğlu Halı Yıkama
0535 621 96 65